UWAGA!
od 1 maja 2016 zapraszamy na nasze ŁOWISKO !!!

Wędkarzy zapraszamy do skorzystania z oferty nowo uruchomionego łowiska specjalnego. Położone jest ono w miejscowości Tokarnia koło Chęcin, 15 km od Kielc, w pobliżu trasy E7 w kierunku Krakowa. Jest to utworzony sztucznie akwen o powierzchni około 5 ha i głębokości od 2 do 4 m. W ciszy i spokoju można tu odpocząć i zrelaksować się. Bliskość natury, piękne widoki na otaczające Góry Świętokrzyskie, a także bezpośrednie sąsiedztwo stada danieli – wszystko to sprawia, że pobyt na łowisku Tokarnia jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Staw stale zamieszkują szczupaki, karpie, amury, węgorze, pstrągi i wiele innych gatunków ryb, których zasoby są stale uzupełniane. Największe okazy osiągają 10-20 kg. Można je łowić z brzegu stawu lub – co stanowi szczególną atrakcję łowiska – z wyspy znajdującej się na środku akwenu.

Dbamy o czystość łowiska: zarówno wody, jak i jej otoczenia oraz wygodę wędkarzy. Wędkarze zmotoryzowani mogą pozostawić bezpiecznie samochód na naszym parkingu. Teren łowiska jest w całości ogrodzony i stale monitorowany przez służby ochroniarskie. Ponieważ nasze łowisko jest komercyjne, karta wędkarska nie jest wymagana.

Łowisko pozostaje w stałej rozbudowie. W planach mamy wyposażenie go w wygodne pomosty, zadaszenia, miejsca służące odpoczynkowi i biesiadowaniu. Teren jest stale porządkowany, brzegi akwenu są kształtowane i regulowane.

Jesteśmy przekonani, że łowisko Tokarnia stanie się miejscem chętnie odwiedzanym przez wytrawnych oraz początkujących wędkarzy i ich rodziny.

Aktualnie łowisko czynne jest w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy w godzinach 6-20. Z czasem planujemy otwarcie obiektu również w dni powszednie.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu (41) 315-41-04


EKO-ROL sp. z.o.o.

Tokarnia 272

26-060 Chęciny


tel. +48 531 010 294

fax. +48 (41) 315-41-05

fax. +48 (41) 315-41-05


email: biuro@eko-rol.eu


Sklep online >> mapka dojazdu >>