EKO-ROL Sp. z o.o. jest jednym z nielicznych producentów wysokiej jakości suszu z lucerny w kraju. Dzięki stale przeprowadzanym badaniom i testom nasz susz spełnia wszelkie europejskie normy, będąc ważnym składnikiem pasz dla zwierząt. W ciągłej sprzedaży posiadamy susz workowany w postaci sypkiej, jak i granulatu. Zajmujemy się też inną produkcją rolniczą, m.in. uprawą zbóż: owsa, prosa, jęczmienia itd.

Rozpoczęliśmy też ekologiczną, zagrodową hodowlę danieli, pięknych zwierząt z rodziny jeleniowatych. W ostatnich latach coraz częściej powstają w Polsce fermy danieli ze względu na niewielkie wymagania hodowlane danieli oraz rosnącą popularność na dziczyznę.

W naszej ofercie ważne miejsce zajmuje działalność usługowa, polegająca przede wszystkim na wynajmie maszyn rolniczych. Do dyspozycji pozostają kombajny, sieczkarnie, ciągniki z osprzętem. Oferujemy też usługi naszych pracowników, doświadczonych i wyspecjalizowanych w różnego rodzaju pracach polowych.

Ciągły rozwój naszej firmy wiąże się z poszukiwaniem rozwiązań alternatywnych dla rolnictwa i systematycznym uruchamianiu kolejnych profilów działalności.

Kierując się tą zasadą, prócz wynajmu maszyn rolniczych, świadczymy też usługi w zakresie suszenia, magazynowania, konfekcjonowania oraz pakowania materiałów sypkich (tj. mączki wapienne, cement i inne).

Nasza firma prowadzi ciągłą sprzedaż działek budowlanych na terenie Chęcin i okolic. Zainteresowanych zapraszamy do zakupu gruntów na ekologicznie czystym terenie Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego. Piękne krajobrazy gminy o statusie turystycznym, widok na ruiny średniowiecznego zamku, czyste powietrze oraz powoli toczące się życie małego miasteczka – wszystko to sprawia, że w Chęcinach po prostu dobrze się mieszka. Atutem gminy jest też bliskość stolicy województwa świętokrzyskiego Kielc (15 km), do której w całości prowadzi dwupasmowa droga nr 762.

Jedną z ostatnich naszych inicjatyw jest uruchomienie kopalni piasku “Tokarnia II”. Oferowany przez EKO-ROL piasek charakteryzuje się wysoką zawartością kwarcu. W procesie produkcyjnym następuje jego uszlachetnianie poprzez płukanie oraz sortowanie. W sprzedaży posiadamy też piasek niesortowalny, a także ziemię trawnikową.


EKO-ROL sp. z.o.o.

ul. Krakowska 207

26-060 Tokarnia


tel. +48 531 010 294

fax. +48 (41) 315-41-05

fax. +48 (41) 315-41-05