EKO-ROL Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 2001 roku w Tokarni koło Kielc. Prowadzimy działalność rolniczą i pozarolniczą, stale poszukując nowych rozwiązań i podejmując kolejne inicjatywy w celu coraz większego rozwoju i poszerzenia naszych usług.

Nasza oferta obejmuje między innymi produkcję zbóż i najwyższej jakości suszu z lucerny przeznaczonego do produkcji pasz dla zwierząt hodowlanych, ekologiczną, zagrodową hodowlę danieli, łowisko ryb czy sprzedaż piasku i kruszyw.

Świadczymy różnorodne usługi mające na celu wspomaganie rolnictwa i rolników oraz prowadzimy sprzedaż działek budowlanych na terenie Chęcin i okolic.

Jesteśmy w posiadaniu kopalni piasku. Misją naszej firmy jest podejmowanie inwestycji o charakterze proekologicznym i w zgodzie z naturą. W swoich działaniach stale mamy na względzie dbałość o środowisko naturalne oraz dobro otoczenia społecznego. 

Siedziba firmy mieści się w Tokarni koło Kielc przy trasie E7 w bezpośrednim sąsiedztwie naszego łowiska oraz zagrody danieli.

 


EKO-ROL sp. z.o.o.

ul. Krakowska 207

26-060 Tokarnia


tel. +48 531 010 294

fax. +48 (41) 315-41-05

fax. +48 (41) 315-41-05