Ustawienia prywatności

Sprawdź jakich danych używamy

Chcesz sprawdzić, jakiego rodzaju dane zebraliśmy? Możesz wszystkie swoje dane pobrać wpisując swój adres e-mail i klikając na poniższy przycisk.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na wysłanie mi informacji na temat moich danych osobowych przetwarzanych przez eko-rol.eu

Usunięcie danych z naszej bazy

Nie chcesz już korzystać z naszych usług? Możesz usunąć na trwałe swoje dane z naszej bazy wpisując swój adres e-mail i klikając w poniższy przycisk.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na wysłanie mi wiadomości z linkiem do całkowitego usunięcia moich danych osobowych z naz danych eko-rol.eu

Zgłoś nadużycie danych

W tym miejscu możesz zgłosić nadużycie Twoich danych (skargę w sprawie naruszenia prywatności). W Twoim imieniu zgłosimy ją do GIODO.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgłoszenia skargi w sprawie naruszenia mojej prywatności.